• baner5.jpg
  • baner.jpg
  • baner4.jpg
  • baner6.jpg
  • baner3.jpg
  • baner2.jpg

O firmie

DZWONNIK gaz jest firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży gazu płynnego. Zajmujemy się dystrybucją gazu propan oraz propan-butan we wszystkich segmentach rynku, do których należą: autogaz, gaz w butlach oraz gaz w zbiornikach. Ponadto mamy własną rozlewnię gazu propan butan, mającą status składu podatkowego oraz bezdotykową myjnię samochodową.

 

Kiedy rozpoczynaliśmy działalność, byliśmy pierwszą prywatną firmą, która zajmowała się dostawą gazu propan w Bydgoszczy, Gdańsku i na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Na równi z zadowoleniem naszych Klientów, stawiamy na ich bezpieczeństwo. Właśnie dlatego jesteśmy jednym z najbardziej zaufanych dostawców w województwach kujawsko-pomorskim, pomorskim oraz wielkopolskim. Od lat zajmujemy się instalacjami zbiornikowymi na gaz płynny, sprzedażą gazu grzewczego, dostawą gazu do stacji paliw, gazem do wózków widłowych, dostawą oleju napędowego w Toruniu, Bydgoszczy i innych miastach. Zaufało nam już tysiące osób i setki firm.

 

Od 2012 roku funkcjonujemy jako Skład Fabryczny Zbiorników LPG. Jeżeli interesują Cię zbiorniki naziemne i podziemne z gazem, zbiorniki na propan, zbiorniki 2700 i przydomowe zbiorniki na gaz, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy wyjątkowo konkurencyjne ceny zarówno samych zbiorników, jak i wykonywanych instalacji.

 

Dołącz do grona naszych Klientów!

 Kontakt

but tel  52 381 50 29
but email  biuro@dzwonnik.pl


Informujemy, że w ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej informacji o cookies znajdziecie Państwo w Polityce Prywatności.

Akceptuję